Nėščiosios laukimo fotosesija: kaip pasiruošti?

Nėščiosios fotosesija - nuostabi proga įamžinti šį jautrų laukimo periodą. Dalinuosi patarimais, kaip geriausiai pasiruošti susitikimui su fotografu, jog viskas praeitų sklandžiai, o rezultatas džiugintų.


Rezervuok datą fotosesijai


Kiekvienas laukimo atvejis būna skirtingas, tačiau dažniausiai patariama fotografuoti 27-30 savaitę, kuomet pilvukas gražiai išryškėjęs, o būsimoji mama jaučiasi komfortabiliai. Todėl nusprendus, jog norite fotosesijos svarbu kiek įmanoma anksčiau susisiekti su fotografu, jog tikrai pavyktų surasti laisvą laiką. Tas ypatingai svarbu, jei fotografuotis norite savaitgalį arba vasaros laikotarpiu.


Pasiruošimas fotosesijai


Per fotosesiją spėjame sukurti 2-4 skirtingus įvaizdžius. Fotosesijos apranga visuomet derinama prie moters norų ir asmenybės, tačiau dažniausiai rekomenduoju įgyvendinti 1) minimalistinį įvaizdį su vienspalve, prigludusia suknele, kuri išryškina siluetą, 2) romantišką - su lengvo kritimo suknele, 3) atviresnį - su apatiniu trikotažu arba bodžiu, o gal prisidengus lengva medžiaga, 4) populiarus ir kasdieniškas įvaizdis su kelnėmis, džinsais ar švarku. Nesvarbu ar rūbais pasirūpinsite pati ar išsirinksite iš mano turimų variantų, svarbiausia, jog apranga atitiktų Jus.Vyro ir vaikų apranga

Jei fotosesijoje nusprendžiama dalyvauti su šeima, jų aprangą taip pat reikėtų apgalvoti. Geriausia, jei vyro ir vaikų rūbai būtų neutralių spalvų, be didelių užrašų ar logotipų. Tinka juoda, balta, smėlio, tamsiai mėlyna ir pan.


Makiažas, plaukai ir aksesuarai


Norint pasiekti geriausią rezultatą svarbu pasirūpinti makiažu ir plaukais. Net jei paprastai makiažo nenaudojate, bent minimalus, dieninis makiažas labai rekomenduotinas. Kai kurios moterys tuo puikiai pasirūpina pačios, tačiau visuomet rekomenduosiu specialistę, jei norisi profesionalesnio įvaizdžio. Bet kuriuo atveju patarčiau vengti tankesnių priklijuojamų blakstienų, nes jos dengs akis nuo šviesos ir gali sukurti tamsesnius paakius. Geriau rinktis subtilesnį variantą ir blakstienas pridėti prie išorinių akies kampučių.Poilsis


Kai fotosesija suplanuota, paskutinis pasiruošimo etapas - puikiai pailsėti. Niekas nepuošia labiau kaip gera nuotaika ir nusiteikimas!


Jei norite užsirašyti fotosesijai, kviečiu susisiekti el. paštu foto.atspalviai@gmail.com


FOTOGRAFIJA