TOP 10: Gražiausios fotosesijos vietos Vilniuje ir aplink, kai norisi gamtos

Tinkamai parinkta fotosesijos vieta - padeda sukurti susitikimo atmosferą ir pakelia nuotaiką, taigi yra svarbus fotografijos ingredientas. Todėl nenuostabu, jog planuojantis vestuvių, poros ar šeimos fotosesiją bene pirmasis klausimas į kurį turime atsakyti yra fotosesijos lokacija. Kviečiu susipažinti su 10 fotosesijos vietų Vilniuje ir aplink, kurias siūlau norintiems fotografuotis gamtoje.


1. Vingio botanikos skyrius


Jei Jūsų ypatinga diena kvepia Italija, bene geriausia vieta fotosesijai - Vingio botanikos skyrius. Mažytis, nuo triukšmo ir žmonių minios pasislėpęs parkas siūlo viską, ko reikia gražioms nuotraukoms. Dažnas net nėra girdėjęs apie šį kampelį, todėl paprastai vieta rami, čia lengva atsipalaiduoti ir džiaugtis vienas kito draugija. Kadangi parkas nedidelis, nereikės jaudintis, jog pavargsime ir sukaisime vaikščiodami. Ir tuo pačiu, vieta dovanoja įvairovę: rasime gražios augmenijos, senove dvelkiančias sienas, žalią alėją bei žinoma itin fotogeniškus šiltnamius.


Labiausiai rekomenduoju: porų, šeimų, laukimo fotosesijoms.

Įėjimas 4 eurai / žmogui; 8 eurai / šeimai.2. Saidės pažintinis takas


Neries regioniniame parke nusidriekęs Saidės pažintinis takas - palyginus trumpas, tačiau talpina gražią miško atkarpą, akmenimis išpuoštą upelį, samanotus rąstus bei piliakalnį su plačia panorama. Čia nuostabiai gražu vakarėjant, kai pro medžius prasiskverbianti saulė viską apgaubia auksine šviesa.


Labiausiai rekomenduoju: porų ir šeimų fotosesijoms.3. Verkių dvaro parkas


Verkių rūmų ansamblis traukia puošniais dvaro rūmais, iš visų pusių rūmus juosiančia gamta bei stačiuose Verkių kalno šlaituose augančiais kelių šimtų metų ąžuolais. Čia gražu visais metų laikais, tačiau dažniausiai parką prisimenu rudenį, kai aplinka nusidažo raudonais ir geltonais atspalviais.


Labiausiai rekomenduoju: porų ir šeimų fotosesijoms.4. Dūkštos pažintinis takas


Dar vienas Neries regioninio parko pažintinis takas mėgstantiems gamtą ir iššūkius. Visas takas driekiasi apie 5 km ir labiau tinkamas trumpam žygiui. Tačiau susitikus Dūkštos slėnyje (yra automobilių stovėjimo aikštelė) visai šalia rasime besiilsintį Bradeliškių piliakalnį, nuostabią panoramą, o paėjus vos tolėliau ir dailų, akmenuotą upelį.


Labiausiai rekomenduoju: porų fotosesijoms.5. Kairėnų botanikos sodas


Turint daugiau laiko fotosesijai, nuostabus pasirinkimas - pagrindinis VU botanikos sodo skyrius Kairėnuose. Gegužę sodas traukia nuostabiai žydinčiais alyvmedžiais. Birželį Japoniškoji erdvė skęsta rododendrų pumpuruose. Liepą ir rugpjūtį galva sukasi nuo augmenijos gausos: rožės, lelijos, hortenzijos, kardeliai, jurginai ir daugybė kitų. O kur dar ežeriukas su mažu liepteliu, pievos ir medžių pavėsiai.


Labiausiai rekomenduoju: poros, šeimos, laukimo, asmeninei fotosesijai, Įėjimas 4 eurai / žmogui; 8 eurai / šeimai.6. Varnikų pažintinis takas


Itin populiarus pažintinis takas Trakų rajone nepasiūlys ramybės, tačiau vertas dėmesio, dėl per pelkes vedančio medinio takelio, nuostabiai mėlynų ežeriukų ir miršios augmenijos miško. Jei fotosesija planuojama ne savaitgalį, o darbo dieną, tai gali būti puikus pasirinkimas gamtos mylėtojams.


Labiausiai rekomenduoju: poros fotosesijai.


7. Užutrakio dvaras ir sodas


Vos pusvalandis kelio nuo Vilniaus atsiduriame prie Užutrakio dvaro - turbūt populiariausios vestuvių fotosesijos vietos šiame regione. Ir tikrai ne veltui! Renovuotas dvaras su kolonomis ir dailiais laiptais, ežeras, terasa su vaizdu į Trakų pilį, skulptūromis papuoštas parkas. Puiki vieta norintiems ne tik žalumos, bet ir elegantiškos aplinkos.


Labiausiai rekomenduoju: vestuvių fotosesijai.

Leidimas fotosesijai 1 val. 60 eurų.
8. Bernardinų sodas


Vilniaus širdyje įsikūręs parkas džiugina gražiai sutvarkyta aplinka, įvairia augmenija, šalimais tekančia Vilnele. Visais metų laikais čia lengva rasti fotogeniškus kampelius nuotraukoms. Nors Bernardinai nėra ramiausia miesto vieta, čia visuomet pilna besiilsinčių žmonių, tai - saugus pasirinkimas, kai reikia geografiškai patogios lokacijos. Jei stebėtojų akys nėra trūkumas, pasirinkus šį parką tikrai neteks nusivilti.


Labiausiai rekomenduoju: šeimos, poros, vestuvių, asmeninei fotosesijai.


9. Belmonto parkas


Belmonto parko obelynas - asmeniškai bene mėgstamiausia vieta susitikimas su šeimomis. Pieva, žiedais ar obuoliais nuspalvinti medžiai, supynės ir plati erdvė - viskas ko reikia gražiai fotosesijai. O jei norisi dar daugiau įvairovės, visai šalia rasime Belmonto dvarą, krioklius, beždžionių tiltą, upelį ir kas be ko Pūčkorių atodangos panoramą.


Labiausiai rekomenduoju: šeimos, laukimo fotosesijai.


10. Vilniaus rajono pievos


Kai krašto pievos pasipuošią geltonai, imu dairytis įsimylėjusių porų, norinčių fotosesijos žieduose. Nežinau ar gali būti geresnė vieta natūralioms, linksmoms, romantiškoms akimirkoms gaudyti už plačią žydinčią pievą.O kur fotosesijos norėtumėte Jūs?

FOTOGRAFIJA